08.09.2024 – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Wtedy przejrzą oczy niewidomych i uszy głuchych się otworzą. Wtedy chromy wyskoczy jak jeleń i język niemych wesoło wykrzyknie. Bo trysną zdroje wód na pustyni i strumienie na stepie; spieczona ziemia zmieni się w pojezierze, spragniony kraj w krynice wód.

Iz 35, 4-7a
  1. Rodziców dzieci klas trzecich zapraszam na spotkanie jutro, w poniedziałek o godz. 19.30. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu dewocjonaliów dla dzieci.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać do skarbony ustawionej pod ołtarzem Matki Najświętszej.

3. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 – 21.00.

4. Członków Żywego Różańca zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w czwartek o godz. 18.00, a następnie na Mszę św. w intencji Wspólnoty.

5. W tym tygodniu II piątek miesiąca, który w naszej wspólnocie jest dniem modlitwy za zmarłych. O godz. 18.00 różaniec za zmarłych i Msza św. za zmarłych polecanych w Rocznych Wymieniankach.

6. W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża św.

7. Rodziców dzieci klas pierwszych zapraszam na spotkanie w sprawie terminu I Komunii Św. w roku 2027, w Niedzielę, 22 września po Mszy św. o godz. 10.30.

8. W minioną środę odszedł do Pana ŚP. Tomasz Kubis z Os. Olszynka. Pogrzeb w czwartek o godz. 12.45 na Miłostowie od ul. Warszawskiej. Z rodziną zmarłego dzielimy się wiarą i nadzieją zmartwychwstania, a ŚP. Tomasza polecamy Bożemu Miłosierdziu „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”.