30.12.2018 - Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

Pozwól, panie mój! Na twoje życie! To ja jestem ową kobietą, która stała tu przed tobą i modliła się do Pana. o tego chłopca się modliłam, i spełnił Pan prośbę, którą do Niego zanosiłam. oto ja oddaję go Panu. Po wszystkie dni, jak długo będzie żył, zostaje oddany Panu.

1 Sm 1, 20-22. 24-28
  1. Serdeczne „Bóg zapłać!” za ofiary złożone w II Święto na KUL.

2. Jutro ostatni dzień Roku Pańskiego 2018. Wiele w tym mijającym roku przeżyliśmy, wiele od Boga otrzymaliśmy... Wszyscy mamy za co Bogu dziękować i za co przepraszać... Zapraszam więc wszystkich na Msze św. kończącą stary rok, jutro o godz. 16.00.

3. We wtorek Nowy Rok. Rozpocznijmy go w Imię Boże. Msze święte w Nowy Rok według porządku niedzielnego: 8.30, 10.30 i 19.00. Na progu Nowego Roku zapraszam do adoracji Najświętszego Sakramentu, we wtorek od godz. 18.00 – 19.00.

4. Od środy rozpocznie się w naszej Parafii Kolęda. Kolędę rozpoczynać się będzie od poniedziałku do piątku o godz. 16.00, a w soboty o godz. 11.00.

5. W związku z Kolędą, Msze św. w styczniu od poniedziałku do piątku o godz. 15.00. Nowenna do Matki Bożej w łączności z Mszą św.

6. W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi św. w piątek od godz. 16.00 – 17.00.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana w naszej polskiej tradycji Świętem Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę: 8.30, 10.30 i 19.00. Dzieci przebrane w stroje Mędrców zapraszam do udziału w Orszaku Trzech Króli. Spotykamy się przy świetlicy na ul. Piaskowej o godz. 10.15.

8. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy, którą opiszemy drzwi naszych domów, na znak że przyjęliśmy Chrystusa i że mieszkają w tym domu ludzie wierzący. Poświęcone kadzidło i kredę będzie można otrzymać po Mszach św. Przed kościołem zbierać będziemy ofiary na Misje. Z góry serdecznie dziękuję za każdy grosz dla misjonarzy.

9. W przyszłą niedzielę Trzech Króli odbędą się spotkania noworoczne, na które zapraszają Sołtysi wraz z Radami Sołeckimi. Dla mieszkańców Krosna o godz. 15.00, a dla mieszkańców Krosinka o godz. 16.00.