13.01.2019 – Święto Chrztu Pańskiego

Drogę Panu przygotujcie na pustyni, wyrównajcie na pustkowiu gościniec dla naszego Boga! Niech się podniosą wszystkie doliny, a wszystkie góry i pagórki obniżą; równiną niechaj się staną urwiska, a strome zbocza niziną. Wtedy się chwała Pańska objawi, razem ją każdy człowiek zobaczy, bo usta Pańskie to powiedziały

Iz 40, 1-5. 9-11
  1. Przedszkolaki zapraszają na Jasełka do kościoła dzisiaj o godz. 15.00.

2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w Święto Trzech Króli na Misje.

3. Przypominam, że w czasie Kolędy, Msze święte od poniedziałku do piątku, są odprawiane w naszym kościele o godz. 15.00.

4. Za tydzień, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, Msza św. chrzcielna o godz. 12.00, a składka przeznaczona jest na inwestycje.

5. Serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożone ofiary na kwiaty mieszkańcom ulic Nadleśnej i Krosińskiej. W waszych intencjach modlić się będziemy w sobotę. Za tydzień o sprzątanie kościoła proszę mieszkańców ulicy Leszczyńskiej.

6. Dzieciom, młodzieży i wszystkim wyjeżdżającym na ferie zimowe, życzę miłego odpoczynku oraz szczęśliwej podróży. Niech Aniołowie Stróżowie czuwają nad Wami!