07.07.2019 – XIV Niedziela Zwykła

Oto Ja skieruję do niej pokój jak rzekę i chwałę narodów – jak strumień wezbrany. Ich niemowlęta będą noszone na biodrach i na kolanach będą pieszczone. Jak kogoś pociesza własna matka, tak Ja was pocieszać będę; w Jerozolimie doznacie pociechy

Iz 66, 10. 12-14c
  1. Zapraszam do udziału w Apelu Jasnogórskim dzisiaj o godz. 21.00.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać do skarbony pod ołtarzem Matki Najświętszej.

3. W tym tygodniu przypada II czwartek miesiąca, zapraszam więc do modlitwy wspólnotę Żywego Różańca. O godz. 18.00 Różaniec, a po nim Msza św. w intencji żywych i zmarłych członków wspólnoty.

4. Różaniec za zmarłych w piątek o godz. 18.00, a po nim Msza św. za zmarłych polecanych w Rocznych Wymieniankach.

5. Za tydzień o sprzątanie kościoła proszę mieszkańców I części Borkowic.

6. Wszystkim udającym się na wakacje życzę dobrego odpoczynku, odnowienia sił, dobrej pogody i wszelkiej radości. Wszędzie gdzie będziecie, pamiętajcie o niedzielnej Eucharystii, by oddać chwałę Stwórcy za piękno przyrody i świata.