30.06.2019 – XIII Niedziela Zwykła

Wtedy powrócił do niego i zaraz wziął parę wołów, złożył je na ofiarę, a na jarzmie wołów ugotował ich mięso oraz dał ludziom, aby zjedli. Następnie zabrał się i poszedłszy za Eliaszem, stał się jego sługą.

1 Krl 19, 16b. 19-21
  1. W lipcu i sierpniu Msze św. w naszym kościele według zwyczajnego porządku. Nie ma żadnych wakacyjnych zmian.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można do środy składać do skrzynki ustawionej przed ołtarzem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu I Czwartek i I Piątek miesiąca. Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 18.00. Okazja do Spowiedzi św. w piątek od godz. 17.00 do 18.00. Nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w piątek o godz. 18.30.

4. W sobotę wyrusza z Poznania Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Zachęcam wszystkich do odprawienia w tych dniach „duchowej pielgrzymki” polegającej na udziale we Mszy św. każdego dnia oraz pół godziny wcześniej w Różańcu w duchowej łączności z pielgrzymami. Przypominam, że na 15 i 16 lipca organizujemy pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Zapisy u Pani Jadzi.

5. Serdeczne „Bóg zapłać” mieszkańcom Krosinka z ulic Różanej, Góreckiej, Kociołek i Skrzynka za przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożone ofiary na kwiaty. W Waszych intencjach modlić się będziemy w sobotę. Za tydzień o sprzątanie kościoła proszę uprzejmie mieszkańców ulic Wierzbowej i Warzywnej.