16.01.2022 – II Niedziela Zwykła

Przez wzgląd na Syjon nie umilknę, przez wzgląd na Jerozolimę nie spocznę, dopóki jej sprawiedliwość nie błyśnie jak zorza i zbawienie jej nie zapłonie jak pochodnia. Wówczas narody ujrzą twą sprawiedliwość i chwałę twoją wszyscy królowie. I nazwą cię nowym imieniem, które usta Pana określą.

Iz 62, 1-5
  1. Zakończyły się duszpasterskie spotkania kolędowe w naszym kościele. Wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie i zechcieli uczestniczyć w spotkaniach, pragnę serdecznie podziękować za udział w nich, za wszelką życzliwość i złożone ofiary kolędowe.

2. We wtorek Msza św. rano o godz. 8.30.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać pod ołtarzem Matki Najświętszej.

4. W piątek Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Wszystkim naszym drogim i kochanym Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia: zdrowia, sił, radości i długich lat życia, a za wszelkie dobro i trud wkładany w wychowanie młodego pokolenia pragniemy dziękować modlitwą. Dlatego zapraszam wszystkich czcigodnych Seniorów: Babcie i Dziadków na Mszę św. w ich intencji, w piątek o godz. 18.30.

5. Rozpoczęły się ferie. Wszystkim udającym się na zimowy odpoczynek życzę szczęśliwej podróży, pięknej pogody i metra śniegu oraz bezpiecznych zjazdów. Niech czuwają nad Wami Matka Najświętsza i Aniołowie Stróżowie.