09.07.2023 – XIV Niedziela Zwykła

Raduj się wielce, Córo Syjonu, wołaj radośnie, Córo Jeruzalem! Oto Król twój idzie do ciebie, sprawiedliwy i zwycięski. Pokorny – jedzie na osiołku, na oślątku, źrebięciu oślicy. On usunie rydwany z Efraima, a konie z Jeruzalem; łuk wojenny zostanie złamany. Pokój ludom obwieści. Jego władztwo sięgać będzie od morza do morza, od brzegów Rzeki aż po krańce ziemi

Za 9, 9-10
  1. W lipcu i sierpniu Msze św. w naszym kościele według zwyczajnego porządku. Nie ma żadnych wakacyjnych zmian.

  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać do skarbonki przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  3. W II czwartek miesiąca zapraszam do modlitwy wspólnotę Żywego Różańca. O godz. 18.00 Różaniec, a następie Msza św. za żywych i zmarłych członków wspólnoty.

  4. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 – 21.00.

  5. Z racji II piątku miesiąca o godz. 18.00 Różaniec za zmarłych polecanych w Rocznych Wymieniankach i o 18.30 Msza św. w ich intencji.

  6. W miniony piątek odszedł do Pana Ś.P. Kazimierz Sobieraj z Borkowic. Msza św. pogrzebowa we wtorek o godz. 10.00, a następnie Pogrzeb na cmentarzu w Mosinie. Z rodziną zmarłego dzielimy się wiarą i nadzieją zmartwychwstania, a Ś.P. Kazimierza polecamy Bożemu Miłosierdziu „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”.