09.07.2017 - XIV Niedziela Zwykła

Raduj się wielce, Córo Syjonu, wołaj radośnie, Córo Jeruzalem! Oto Król twój idzie do ciebie, sprawiedliwy i zwycięski. Pokorny – jedzie na osiołku, na oślątku, źrebięciu oślicy. On usunie rydwany z Efraima, a konie z Jeruzalem; łuk wojenny zostanie złamany. Pokój ludom obwieści. Jego władztwo sięgać będzie od morza do morza, od brzegów Rzeki aż po krańce ziemi

Za 9, 9-10
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać do skarbony pod ołtarzem Matki Najświętszej.

2. W tym tygodniu przypada II czwartek miesiąca, zapraszam więc do modlitwy wspólnotę Żywego Różańca. O godz. 18.00 Różaniec, a po nim Msza św. w intencji żywych i zmarłych członków wspólnoty.

3. Różaniec za zmarłych w piątek o godz. 18.00, a po nim Msza św. za zmarłych polecanych w Rocznych Wymieniankach.

4. Wyjazd pielgrzymki do Częstochowy na przywitanie Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, w sobotę, 15 lipca o godz. 5.45.

5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, z tej racji Msza św. chrzcielna o godz. 12.00. Wszystkie ofiary składane na tydzień przeznaczone są na inwestycje. Wszystkim ofiarodawcom niech Pan Bóg błogosławi.

6. „Bóg zapłać” mieszkańcom ul. Głównej za przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za ofiary na kwiaty. W waszych intencjach będziemy się modlić w sobotę. Za tydzień o sprzątanie kościoła proszę mieszkańców ul. Leśnej, Zielonej, Rzemieślniczej i Przemysłowej.

7. Wszystkim udającym się na wakacje życzę dobrego odpoczynku, odnowienia sił, dobrej pogody i wszelkiej radości. Wszędzie gdzie będziecie, pamiętajcie o niedzielnej Eucharystii, by oddać chwałę Stwórcy za piękno przyrody i świata.