03.07.2022 – XIV Niedziela Zwykła

Oto Ja skieruję do niej pokój jak rzekę i chwałę narodów – jak strumień wezbrany. Ich niemowlęta będą noszone na biodrach i na kolanach będą pieszczone. Jak kogoś pociesza własna matka, tak Ja was pocieszać będę; w Jerozolimie doznacie pociechy

Iz 66, 10. 12-14c
  1. W środę wyrusza z Katedry Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wszystkim Pątnikom życzymy Bożej opieki na pielgrzymim szlaku. Wszystkich pozostających w domu zachęcam także do przeżycia duchowej pielgrzymki. Każdego dnia aż do 15 lipca do modlitwy różańcowej pół godziny przed Mszą św. i udziału w nich. Na 15 lipca planujemy także pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy u Pani Jadzi.

  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać do skarbony pod ołtarzem Matki Najświętszej.

  3. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 – 21.00. Z racji I Czwartku miesiąca módlmy się o powołania kapłańskie.

  4. W tym tygodniu przypada II piątek miesiąca, zapraszam więc do modlitwy za zmarłych. O godz. 18.00 Różaniec, a po nim Msza św. w intencji zmarłych polecanych w Rocznych Wymieniankach

  5. W sobotę Pan Bóg wezwał do siebie Ś.P. Danutę Ceglarz z ul. Głównej. Msza św. Pogrzebowa w czwartek, 7 lipca o godz. 11.00, a następnie Pogrzeb na cmentarzu w Mosinie.

  6. Wszystkim udającym się na wakacje życzę dobrego odpoczynku, odnowienia sił, dobrej pogody i wszelkiej radości. Wszędzie, gdzie będziecie, pamiętajcie o niedzielnej Eucharystii, by oddać chwałę Stwórcy za piękno przyrody i świata.