10.07.2022 – XV Niedziela Zwykła

Będziesz słuchał głosu Pana, Boga swego, przestrzegając Jego poleceń i postanowień zapisanych w księdze tego Prawa; wrócisz do Pana, Boga swego, z całego swego serca i z całej swej duszy.

Pwt 30, 10-14
  1. W lipcu i sierpniu Msze św. w naszym kościele według zwyczajnego porządku. Nie ma żadnych wakacyjnych zmian.

  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać do skarbonki przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  3. Wyjazd Pielgrzymki autokarowej na Jasną Górę, w piątek, 15 lipca o godz. 5.00.

  4. W sobotę, 16 lipca wspomnienie NMP z Góry Karmel, zwane w naszej tradycji jako święto Matki Boskiej Szkaplerznej.

  5. Z racji przypadającego niebawem święta św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżujących, w przyszłą sobotę i niedzielę po Mszach św. święcenie wszelkich pojazdów, a ofiary z tej racji składane przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy.

  6. W minionym tygodniu odeszli do Pana; Ś.P. Artur Kłosiński z ul. Kobro. Pogrzeb odbył się w czwartek na cmentarzu w Mosinie; oraz Ś.P. Marian Walkowiak z ul. Nadleśnej. Pogrzeb odbył się w sobotę na naszym cmentarzu. Z rodzinami zmarłych dzielimy się wiara i nadzieja zmartwychwstania, a Ś.P. Artura i Ś.P. Mariana polecamy Bożemu Miłosierdziu „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.