07.08.2022 – XIX Niedziela Zwykła

Pobożni potomkowie dobrych składali w ukryciu ofiary i ustanowili zgodnie Boskie prawo, że jednakowo te same dobra i niebezpieczeństwa podejmą święci, i już zaczęli śpiewać hymny przodków.

Mdr 18, 6-9
  1. Przypominam, że w sierpniu Msze św. w niedziele według zwykłego porządku, nie ma żadnych wakacyjnych zmian.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać do skarbony pod ołtarzem Matki Najświętszej.

3. W tym tygodniu II czwartek miesiąca. Zapraszam do modlitwy Wspólnotę Żywego Różańca. O 18.00 modlitwa różańcowa, o 18.30 Msza św. w int. Wspólnoty. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 – 21.00.

4. Z racji II piątku miesiąca zachęcam do modlitwy za zmarłych. O 18.00 Różaniec za zmarłych polecanych w Rocznych Wymieniankach, o 18.30 Msza św. w ich intencji.

5. Panie z Parafialnego Zespołu Caritas oraz inne Panie chętne do układania bukietów na Matkę Boską Zielną zapraszam na spotkanie w sobotę, 13 sierpnia o godz. 10.00.

6. W sobotę, 30 lipca odeszła do Pana Ś.P. Bogna Czekanowicz. Z rodziną zmarłej dzielimy się wiarą i nadzieją zmartwychwstania, a Ś.P. Bognę polecamy Bożemu Miłosierdziu „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”.