02.10.2022 – XXVII Niedziela Zwykła

Zapisz widzenie, na tablicach wyryj, by można było łatwo je odczytać. Jest to widzenie na czas oznaczony, lecz wypełnienie jego niechybnie nastąpi; a jeśli się opóźnia, ty go oczekuj, bo w krótkim czasie przyjdzie niezawodnie. Oto zginie ten, co jest ducha nieprawego, a sprawiedliwy żyć będzie dzięki swej wierności

Ha 1, 2-3; 2, 2-4
  1. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej pół godziny przed Mszą św. W środę Różaniec w łączności z Nowenną. Specjalne nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałki i czwartki o godz. 17.30.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby na Nowennę można składać do skarbony pod ołtarzem Matki Najświętszej.

3. W tym tygodniu I Czwartek i I Piątek miesiąca. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 – 21.00. Okazja do Spowiedzi św. w piątek od 17.00 – 18.00.

4. Rodziców młodzieży klas ósmych zapraszam na spotkanie, w poniedziałek, 10 października o godz. 19.30.

5. W minionym tygodniu zakończyły się prace dekarskie na dzwonnicy, uszkodzonej przez wiosenny huragan. Kolejne prace renowacyjne na dzwonnicy będą kontynuowane. Zostały także zamontowane nowe rynny na kościele, od strony przedszkola. Pragnę serdecznie podziękować Panu Mariuszowi Szymkowiakowi i jego Pracownikom za rzetelną i solidną pracę, a wszystkim Parafianom za ofiary składane na potrzeby Parafii.