15.01.2023 – II Niedziela Zwykła

To zbyt mało, iż jesteś Mi Sługą dla podźwignięcia pokoleń Jakuba i sprowadzenia ocalałych z Izraela! Ustanowię cię światłością dla pogan, aby moje zbawienie dotarło aż do krańców ziemi

Iz 49, 3. 5-6
  1. Trwają duszpasterskie spotkania kolędowe w naszym kościele. Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli zaproszenie i zechcieli uczestniczyć w spotkaniach, pragnę serdecznie podziękować za udział w nich, za wszelką życzliwość i złożone ofiary kolędowe. W tym tygodniu zapraszam na kolędowe spotkania:

• poniedziałek, 16.01: Nowinki ul. Powstańców Wlkp., Dębowa, Rolna, Klonowa i Polna
    • wtorek, 17.01: Krosinko ul. Lipowa, Wierzbowa, Magnoliowa, Nad Potokiem, Warzywna, Wiosenna, Wiejska, Borowikowa, Kozakowa, Leśna, Malinowa, Piaskowa i Zamoyskiego
    • środa, 18.01: Krosinko ul. Wodziczki, Stęszewska, Zielona, Ogrodowa, Ludwikowska, Górecka, Różana, Kociołek i Skrzynka
  2. We wtorek z racji spotkań kolędowych Msza św. tylko wieczorem o 18.30.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać pod ołtarzem Matki Najświętszej.

4. Wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 – 21.00.

5. W sobotę Dzień Babci, a w Niedzielę, Dzień Dziadka. Wszystkim naszym drogim i kochanym Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia: zdrowia, sił, radości i długich lat życia, a za wszelkie dobro i trud wkładany w wychowanie młodego pokolenia pragniemy dziękować modlitwą.