22.01.2023 – III Niedziela Zwykła

Pomnożyłeś radość, zwiększyłeś wesele. Rozradowali się przed Tobą, jak się radują w żniwa, jak się weselą przy podziale łupu. Bo złamałeś jego ciężkie jarzmo i drążek na jego ramieniu, pręt jego ciemięzcy, jak w dniu porażki Madianitów.

Iz 8, 23b – 9, 3
  1. Zakończyły się duszpasterskie spotkania kolędowe w naszym kościele. Wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie i zechcieli uczestniczyć w spotkaniach, pragnę serdecznie podziękować za udział w nich, za wszelką życzliwość i złożone ofiary kolędowe. Niech wszystkie rodziny i domy w naszej parafii Pan Bóg ma w swej wszechmocnej opiece i wszystkim błogosławi!

2. Schola zaprasza na Koncert Kolęd dzisiaj o godz. 16.00.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać pod ołtarzem Matki Najświętszej.

4. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 – 21.00.

5. Orkiestra Mosińska zaprasza na Koncert Kolęd w naszym kościele w najbliższą sobotę, 28 stycznia, przed Mszą św. o godz. 18.00.