12.02.2023 – VI Niedziela Zwykła

Jeżeli zechcesz, zachowasz przykazania, a dochowanie wierności zależy od Jego upodobania. Położył przed tobą ogień i wodę, po co zechcesz, wyciągniesz rękę. Przed ludźmi życie i śmierć, co ci się spodoba, to będzie ci dane. Ponieważ wielka jest mądrość Pana, ma ogromną władzę i widzi wszystko. Oczy Jego patrzą na tych, co się Go boją – On sam poznaje każdy czyn człowieka. Nikomu On nie przykazał być bezbożnym i nikomu nie zezwolił grzeszyć.

Syr 15, 15-20
  1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w minioną niedzielę dla sióstr klauzurowych. Bóg zapłać! Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać pod ołtarzem Matki Najświętszej.

3. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 – 21.00.

4. Rodziców dzieci komunijnych zapraszam na spotkanie w poniedziałek, 20 lutego o godz. 19.30.

5. Ks. Biskup Grzegorz Balcerek udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas ósmych, 21 marca o godz. 18.00. Młodzież klas ósmych zapraszam na spotkanie przed Bierzmowaniem w niedzielę, 26 lutego o godz. 17.30, a ich Rodziców, w poniedziałek, 27 lutego o godz. 19.30.