10.09.2023 – XXIII Niedziela Zwykła

Ciebie, o synu człowieczy, wyznaczyłem na stróża domu Izraela po to, byś słysząc z mych ust napomnienia, przestrzegał ich w moim imieniu.

Ez 33, 7-9
  1. Kościół w Polsce i cała Ojczyzna cieszy się dzisiaj z wyniesienia do chwały Błogosławionych Rodziny Ulmów. Niech nowi Błogosławieni wstawiają się za nami i Ojczyzną.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać do skarbony ustawionej pod ołtarzem Matki Bożej.

3. W czwartek, 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszam z racji II czwartku miesiąca do wspólnej modlitwy Żywy Różaniec. O 18.00 modlitwa różańcowa, a następnie Msza św. w intencji członków wspólnoty. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu, w czwartek od 19.00 – 21.00.

4. W piątek, 15 września wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

5. Rodziców dzieci klas trzecich, które przystąpią w przyszłym roku do I Komunii Świętej zapraszam na spotkanie w poniedziałek, 18 września o godz. 19.30. Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia dewocjonaliów oraz zamówienia alb.

6. Młodzież klas ósmych zapraszam na spotkanie przygotowujące do Bierzmowania, w niedzielę, 24 września o godz. 17.00.

7. Chłopców od klasy trzeciej wzwyż, którzy chcieliby służyć Panu Bogu przy ołtarzu jako ministranci, zapraszam na pierwszą zbiórkę, w poniedziałek, 25 września o godz. 17.00.