18.02.2024 – I Niedziela Wielkiego Postu

Oto Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z wszelką istotą żywą, która jest z wami: z ptactwem, ze zwierzętami domowymi i polnymi, jakie są przy was, ze wszystkimi, które wyszły z arki, z wszelkim zwierzęciem na ziemi. Zawieram z wami przymierze, tak iż nigdy już nie zostanie zgładzona wodami potopu żadna istota żywa i już nigdy nie będzie potopu niszczącego ziemię

Rdz 9, 8-15
  1. Przed kościołem u ministrantów można odbierać koperty na Daninę Diecezjalną. Daninę Diecezjalną proszę składać do końca Wielkiego Postu do skarbony pod św. Józefem.

  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Spisane podziękowania i prośby można składać do skarbony ustawionej pod ołtarzem Matki Najświętszej.

  3. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 – 21.00.

  4. Serdecznie zachęcam do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych: Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży i starszych o godz. 18.00. Gorzkie Żale dziś oraz przez wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.00.

  5. Trwają ferie. Wszystkim udającym się na zimowy odpoczynek życzę Bożej opieki, bezpieczeństwa i wszelkiej radości.

  6. Rodziców młodzieży klas ósmych zapraszam na spotkanie przed Bierzmowaniem, w poniedziałek, 26 lutego o godz. 19.30.

  7. W minionym tygodniu odeszła do Pana ŚP. Łucja Przynoga z Drużyny. Pogrzeb odbył się we wtorek na naszym Cmentarzu. Z rodziną zmarłej dzielimy się wiarą i nadzieją zmartwychwstania, a ŚP. Łucję polecamy Bożemu Miłosierdziu „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”.