07.04.2024 – Druga Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

Jeden duch i jedno serce ożywiały wszystkich, którzy uwierzyli. Żaden nie nazywał swoim tego, co posiadał, ale wszystko mieli wspólne. Apostołowie z wielką mocą świadczyli o zmartwychwstaniu Pana Jezusa, a wielka łaska spoczywała na wszystkich.

Dz 4, 32-35
  1. Wszystkich czcicieli Miłosiernego Pana zapraszam do modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia, dzisiaj w Godzinie Miłosierdzia o godz. 15.00.

  2. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w II Święto na KUL. Gorąco dziękuję także wszystkim rodzinom i osobom za złożoną w okresie Wielkiego Postu Daninę Diecezjalną. Niech wszystkim ofiarodawcom Pan Bóg błogosławi!

  3. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Z tej przyczyny pragnę podziękować wszystkim ludziom wielkiego serca: osobom wspierającym potrzebujących, szczególnie podczas zbiórek żywności przed Świętami; Paniom z naszego parafialnego Zespołu CARITAS oraz tym wszystkim, którzy pamiętają o bliźnich w potrzebie. Z racji rozpoczynającego się Tygodnia Miłosierdzia, dzisiaj zbieramy przed kościołem ofiary na CARITAS.

  4. Rodziców dzieci komunijnych zapraszam na spotkanie, jutro w poniedziałek o godz. 19.30.

  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.

  6. Z racji II czwartku miesiąca zapraszam do wspólnej modlitwy Żywy Różaniec. O 18.00 modlitwa różańcowa, a następnie Msza św. w int. żywych i zmarłych członków wspólnoty.

  7. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 – 21.00.

  8. Różaniec za zmarłych polecanych w Rocznych Wymieniankach w piątek o 18.00, a następnie Msza św. w ich intencji.